Rändaja kannab ja koob mahedalt meloodilist atmosfääri, mis hoitud emakeelse laulusõnaga. 

Laulud jutustavad lugusid igale rändurile avanevast suurest maailmast meie ümber kui ka kordumatust lõpmatusest iga inimese sees. Rändaja laululood kõnetavad vajalikul ajahetkel just seda isiklikku maailmajagu, mida mööda kuulaja parasjagu astub. Kaugemad rännuteed viivad helides näiteks Amazonase põlisrahvaste juurde.

Rändaja heliplaatide muusikalist käekirja ilmestab mitmekülgne pillivalik – kitarri kõrval kõlavad süntesaatorid, tšello, flöödid, bass ja etnilised ning muud löökinstrumendid. Muusikalisi puutepunkte luuakse nii autorilaulu, maailmamuusika, folgi, jazzi, regilaulu ja popilikuma muusikaga.

Loomingu keskmes on austav ja hoidev toon looduse ning elu suure müsteeriumi suhtes.    

Enamasti võib Rändaja leida esinemas soolo artistina, kui Indrek loob intiimse ja hingestatud isikliku silla publikuga just kitarri ja häälega. Esinemiste käigus kaasatakse publikut ühiselt laulma ning laulude vahel hetkes olemisele kaasa mõtisklema.

_________

ESINEMISTEST

Pakume erinavaid võimalusi kuulajatega kohtumiseks, arvestades ka väiksema eelarvega kogukondade / külade / rahvamajade või kodukontsertide korraldajate soove. Sina valid sobiva formaadi – kontsert, salongiõhtu, lamamiskontsert või miskit muud.

1. SOOLO ESINEMINE – Indrek esitab omi laule kitarril – intiimne, isiklik ja hingestatud. See on kõige soovitum ja mängitum.

2. VÄIKE BÄNDIKOOSSEIS – kahe,-või kolmeliikmeline koosseis esitab parimaid palasid – intiimne, muusikaliselt maitsekas ja südamlik helijutustus. Kaasatud analoogsüntesaator ja/või tśello, bass, kitarr, kromaatiline kannel, rütmiriistad.

3. SUUR BÄNDIKOOSSEIS – viie kuni seitsmeliikmeline koosseis loob kõlaliselt küllusliku ja maitseka muusikalise jutustuse Rändaja parimatest paladest.

Lisaks on võimalus kaasata valgus- ja visuaalkunstnik, kes loob ruumi võimalustele ja lauludele vastava atmosfäärilise videoprojektsiooni.

Rändaja tänab kutsete eest esinemisteks kõikjale üle Eesti ja kaugemale.

RÄNNAKUTENI!