Rändaja kannab ja koob mahedalt meloodilist atmosfääri, mis hoitud emakeelse laulusõnaga. 

Laulud jutustavad lugusid igale rändurile avanevast suurest maailmast meie ümber kui ka kordumatust lõpmatusest iga inimese sees. Eks ikka elamise lihtsusest ja sellega hakkamasaamise kergusest ; ) Küllap kõnetavad Rändaja laululood vajalikul ajahetkel just seda isiklikku maailmajagu, mida mööda kuulaja parasjagu astub.

Rändaja heliplaatide muusikalist käekirja ilmestab mitmekülgne pillivalik – kitarri kõrval kõlavad klaver, tšello, flöödid, süntesaatorid, bass ja etnilised ning muud löökinstrumendid. Muusikalisi puutepunkte luuakse nii autorilaulu, maailmamuusika, folgi, jazzi, regilaulu ja popilikuma muusikaga.

Loomingu keskmes on austav ja hoidev toon looduse ning elu suure müsteeriumi suhtes.    

Enamasti võib Rändaja leida esinemas soolo artistina, kui Indrek loob intiimse ja hingestatud isikliku silla publikuga just kitarri ja häälega. Laulude vahel peatume hetkes olemisele kaasa mõtisklema.

_________

ESINEMISTEST

Pakun erinavaid võimalusi kuulajatega kohtumiseks, arvestades ka väiksema eelarvega kogukondade / külade / rahvamajade või kodukontsertide korraldajate soove. Sina valid sobiva formaadi – kontsert, salongiõhtu, lamamiskontsert või miskit muud.

1. SOOLO ESINEMINE – Indrek esitab omi laule kitarril – intiimne, isiklik ja hingestatud. See on kõige soovitum ja mängitum.

2. VÄIKE BÄNDIKOOSSEIS – kahe,-või kolmeliikmeline koosseis esitab parimaid palasid – intiimne, muusikaliselt maitsekas ja südamlik helijutustus. Kaasatud klahvpill ja/või nükkelharpa/flööt, tśello, bass, kitarr, rütmiriistad jne.

3. SUUR BÄNDIKOOSSEIS – viie kuni seitsmeliikmeline koosseis loob kõlaliselt küllusliku ja maitseka muusikalise jutustuse Rändaja parimatest paladest. Sobib suuremale auditooriumile, kontsertsaali, festivalile või meeleoluloojaks Sinu pidusse.

Lisaks on võimalus kaasata valgus- ja visuaalkunstnik, kes loob ruumi võimalustele ja lauludele vastava atmosfäärilise videoprojektsiooni.

Rändaja tänab kutsete eest esinemisteks kõikjale üle Eesti ja kaugemale.


KOHTUMISENI MUUSIKAS!